" />
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.Tutanak tutulmamış hasarlı ürünler iade alınmamaktadır. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 5 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 5 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.Ürün mağaza tarafından sorunsuz şekilde teslim edildiğinden dolayı iadesi oluşturulan ürünlerin kargo ücreti alıcıya aittir.Ürün iadesi şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İstemeden yanlış ürün aldıkları için, değişim yapmak isteyen ya da aldıkları ürünü bir başka ürünle değiştirmek isteyen müşterilerimiz ,”Cayma Hakkı” kapsamında olmadan iade ettikleri ürünü hasarsız olarak , ambalajı ve faturası ile kargo masrafını üstlenmeyi kabul ederek adresimize, kargo şirketleri ile gönderebilirler.Anlaşmalı olmadığımız kargo firmalarından gönderilen paketler teslim alınmayacaktır.
Yanlış veya eksik ürün gönderim durumunda Whatsapp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.